Arttu Brummer

(Finland, 1891-1951)
Arttu Brummer
(Finland, 1891-1951)

ARTTU BRUMMER, VAS. Sign. Arttu Brummer, Riihimäen Lasi Oy.

Ljusblått glas. Höjd 20 cm.

Obetydligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

200
2 266
209
Utropspris
400 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
25 apr 2016 11:27
200 EUR
25 apr 2016 11:22
150 EUR
24 apr 2016 16:28
140 EUR
21 apr 2016 23:19
122 EUR
20 apr 2016 12:20
95 EUR
18 apr 2016 19:15
80 EUR