Ben Af Schulten

(Finland, Född 1939)
Ben Af Schulten
(Finland, Född 1939)

BEN AF SCHULTEN, SAFARI-STOLAR, ETT PAR. Artek, 1970-tal.

Sits och rygg i brunt läder. Höjd 76,5 cm, bredd 62,5 cm, djup 78 cm.

Sedvanligt slitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 922
21 776
2 005
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (32 bud)
9
26 apr 2016 17:59
1 922 EUR
10
26 apr 2016 17:59
1 900 EUR
10
26 apr 2016 17:59
1 771 EUR
9
26 apr 2016 17:59
1 721 EUR
10
26 apr 2016 17:59
1 620 EUR
9
26 apr 2016 17:59
1 570 EUR
10
26 apr 2016 17:59
1 410 EUR
8
26 apr 2016 17:58
1 360 EUR
9
26 apr 2016 17:58
1 310 EUR
8
26 apr 2016 17:58
1 270 EUR
8
26 apr 2016 17:57
1 170 EUR
26 apr 2016 17:56
1 120 EUR
8
26 apr 2016 17:56
1 100 EUR
26 apr 2016 17:55
1 050 EUR
8
26 apr 2016 17:55
1 000 EUR
26 apr 2016 17:55
980 EUR
8
26 apr 2016 17:55
960 EUR
26 apr 2016 17:55
940 EUR
8
26 apr 2016 17:55
920 EUR
26 apr 2016 17:54
900 EUR
8
26 apr 2016 17:54
880 EUR
26 apr 2016 5:59
800 EUR
25 apr 2016 21:43
740 EUR
25 apr 2016 10:39
720 EUR
24 apr 2016 13:56
700 EUR
23 apr 2016 12:16
550 EUR
22 apr 2016 20:45
370 EUR
20 apr 2016 20:14
350 EUR
19 apr 2016 20:51
300 EUR
19 apr 2016 12:19
270 EUR
19 apr 2016 10:09
250 EUR
18 apr 2016 10:03
200 EUR