VÄGGLAMPOR, ETT PAR. Itsu, 1950-tal.

Mässing. För två glödlampor. Höjd 45 cm.

Sedvanligt slitage. Ej funktionstestade.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
840
9 635
879
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (7 bud)
26 apr 2016 17:52
840 EUR
26 apr 2016 17:52
820 EUR
26 apr 2016 17:14
800 EUR
26 apr 2016 12:42
520 EUR
26 apr 2016 11:23
500 EUR
21 apr 2016 22:44
450 EUR
20 apr 2016 23:15
400 EUR