Taisto Kaasinen

(Finland, 1918-1980)
Taisto Kaasinen
(Finland, 1918-1980)

TAISTO KAASINEN, KERAMIKSKULPTUR. Gädda. Sign. Kaasinen Arabia.

Längd 52 cm.

Sedvanligt slitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 100
12 463
1 148
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (23 bud)
27 apr 2016 20:31
1 100 EUR
27 apr 2016 20:31
1 050 EUR
27 apr 2016 20:30
1 000 EUR
27 apr 2016 20:30
980 EUR
27 apr 2016 20:30
960 EUR
27 apr 2016 20:30
940 EUR
27 apr 2016 20:29
920 EUR
27 apr 2016 20:29
900 EUR
27 apr 2016 20:29
880 EUR
27 apr 2016 20:29
860 EUR
27 apr 2016 20:29
840 EUR
27 apr 2016 20:29
820 EUR
27 apr 2016 20:28
800 EUR
27 apr 2016 20:28
790 EUR
27 apr 2016 20:28
770 EUR
27 apr 2016 20:28
750 EUR
27 apr 2016 18:25
680 EUR
27 apr 2016 17:38
660 EUR
27 apr 2016 7:47
640 EUR
22 apr 2016 21:24
620 EUR
22 apr 2016 9:50
600 EUR
20 apr 2016 20:01
450 EUR
20 apr 2016 14:35
400 EUR