Reidar Särestöniemi

(Finland, 1925-1981)
Reidar Särestöniemi
(Finland, 1925-1981)

REIDAR SÄRESTÖNIEMI, "STALIN GALAKTISESSA AJANTAJUSSA".

Sign. -70. Olja på duk 46,5x38 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Konstnär

Klubbat pris
8 600
96 922
8 974
Utropspris
8 000 EUR
Budhistorik (17 bud)
25 apr 2016 11:39
8 600 EUR
25 apr 2016 11:39
8 500 EUR
25 apr 2016 11:37
8 400 EUR
25 apr 2016 11:37
8 200 EUR
22 apr 2016 15:29
8 000 EUR
22 apr 2016 15:29
7 800 EUR
22 apr 2016 11:28
7 600 EUR
20 apr 2016 12:12
7 400 EUR
20 apr 2016 12:12
7 200 EUR
20 apr 2016 12:12
7 000 EUR
20 apr 2016 12:11
6 800 EUR
20 apr 2016 12:11
6 600 EUR
20 apr 2016 12:11
6 400 EUR
20 apr 2016 12:11
6 200 EUR
20 apr 2016 11:43
6 000 EUR
18 apr 2016 11:17
3 500 EUR
18 apr 2016 10:49
500 EUR