Nanny Still

(Finland, 1926-2009)
Nanny Still
(Finland, 1926-2009)

NANNY STILL, FLASKOR, 10 ST. Sign. Nanny Still Riihimäen Lasi Oy, 1960-tal.

Glas i olika färger. Höjd ca 32-34 cm.

Obetydligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Formgivare

Klubbat pris
2 400
27 192
2 504
Utropspris
2 500 EUR
Budhistorik (7 bud)
27 apr 2016 19:02
2 400 EUR
27 apr 2016 19:02
2 300 EUR
22 apr 2016 16:48
2 200 EUR
22 apr 2016 16:48
2 100 EUR
18 apr 2016 21:40
2 000 EUR
18 apr 2016 13:25
1 000 EUR
18 apr 2016 10:14
30 EUR