Alpo Jaakola

(Finland, 1929-1997)
Alpo Jaakola
(Finland, 1929-1997)

ALPO JAAKOLA, MAN OCH KVINNA.

Sign. Olja på glas 96x70,5 + 96x70,5 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 400
14 756
1 602
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (14 bud)
25 apr 2016 12:07
1 400 EUR
25 apr 2016 12:07
1 362 EUR
25 apr 2016 12:07
1 350 EUR
25 apr 2016 12:07
1 300 EUR
25 apr 2016 12:04
1 161 EUR
25 apr 2016 12:04
1 111 EUR
25 apr 2016 12:04
1 100 EUR
25 apr 2016 12:03
1 050 EUR
25 apr 2016 11:37
1 000 EUR
25 apr 2016 11:07
920 EUR
24 apr 2016 20:43
900 EUR
23 apr 2016 16:49
800 EUR
18 apr 2016 11:19
700 EUR
18 apr 2016 10:36
200 EUR