Gunnel Nyman

(Finland, 1909-1948)
Gunnel Nyman
(Finland, 1909-1948)

GUNNEL NYMAN, VAS. Snäckan. Signerad Riihimäen lasi Oy Gunnel Nyman.

Grönt glas, opalinfång. Höjd 13,8 cm.

Obetydligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 250
14 163
1 304
Utropspris
1 400 EUR
Budhistorik (26 bud)
9
27 apr 2016 15:51
1 250 EUR
27 apr 2016 15:51
1 200 EUR
9
27 apr 2016 15:51
1 150 EUR
10
27 apr 2016 15:50
1 100 EUR
9
27 apr 2016 15:48
1 050 EUR
10
27 apr 2016 15:48
1 001 EUR
9
27 apr 2016 15:19
920 EUR
8
27 apr 2016 15:19
900 EUR
8
27 apr 2016 9:14
870 EUR
27 apr 2016 9:14
850 EUR
8
27 apr 2016 9:14
840 EUR
26 apr 2016 15:44
820 EUR
26 apr 2016 15:44
800 EUR
25 apr 2016 19:47
760 EUR
25 apr 2016 19:47
740 EUR
22 apr 2016 21:25
720 EUR
22 apr 2016 21:25
700 EUR
21 apr 2016 19:45
620 EUR
21 apr 2016 19:45
600 EUR
21 apr 2016 16:27
570 EUR
21 apr 2016 8:09
550 EUR
21 apr 2016 8:09
540 EUR
18 apr 2016 21:58
520 EUR
18 apr 2016 20:07
500 EUR
18 apr 2016 16:25
400 EUR
18 apr 2016 14:57
300 EUR