Gunnel Nyman

(Finland, 1909-1948)
Gunnel Nyman
(Finland, 1909-1948)

GUNNEL NYMAN, VAS. Sign. G. Nyman, Nuutajärvi Notsjö -57.

Klart och lila glas med musch. Höjd 27 cm.

Obetydligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
920
10 424
960
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (29 bud)
10
26 apr 2016 16:04
920 EUR
8
26 apr 2016 16:04
900 EUR
10
26 apr 2016 16:04
900 EUR
8
26 apr 2016 16:04
870 EUR
10
26 apr 2016 16:04
850 EUR
8
26 apr 2016 16:03
800 EUR
10
26 apr 2016 16:03
780 EUR
8
26 apr 2016 15:58
760 EUR
10
26 apr 2016 15:58
740 EUR
10
26 apr 2016 14:37
720 EUR
8
22 apr 2016 21:23
700 EUR
9
22 apr 2016 21:23
700 EUR
8
22 apr 2016 21:23
680 EUR
9
22 apr 2016 21:23
660 EUR
8
22 apr 2016 21:22
640 EUR
9
22 apr 2016 21:22
620 EUR
8
22 apr 2016 21:22
570 EUR
9
22 apr 2016 21:22
550 EUR
8
22 apr 2016 16:53
500 EUR
22 apr 2016 16:53
480 EUR
21 apr 2016 19:43
420 EUR
21 apr 2016 16:24
400 EUR
21 apr 2016 16:24
381 EUR
20 apr 2016 21:42
360 EUR
20 apr 2016 21:42
340 EUR
20 apr 2016 9:35
320 EUR
18 apr 2016 21:57
300 EUR
18 apr 2016 20:22
200 EUR
18 apr 2016 14:57
150 EUR