Gunnel Nyman

(Finland, 1909-1948)
Gunnel Nyman
(Finland, 1909-1948)

GUNNEL NYMAN, VAS. Chifong. Sign. G. Nyman, Nuutajärvi Notsjö. Sent 1940-tal.

Klart glas, vriden. Höjd 15 cm.

Obetydligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
610
6 911
636
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (20 bud)
8
27 apr 2016 19:44
610 EUR
9
27 apr 2016 19:44
600 EUR
9
27 apr 2016 19:44
590 EUR
8
27 apr 2016 19:44
570 EUR
9
27 apr 2016 19:43
550 EUR
8
27 apr 2016 19:43
540 EUR
8
27 apr 2016 19:43
520 EUR
27 apr 2016 19:42
500 EUR
27 apr 2016 19:42
500 EUR
27 apr 2016 19:42
480 EUR
27 apr 2016 19:42
460 EUR
22 apr 2016 21:35
440 EUR
22 apr 2016 21:35
420 EUR
21 apr 2016 19:53
380 EUR
21 apr 2016 16:43
360 EUR
21 apr 2016 16:43
340 EUR
18 apr 2016 22:04
320 EUR
18 apr 2016 20:12
300 EUR
18 apr 2016 17:48
150 EUR
18 apr 2016 16:05
90 EUR