Nandor Mikola

(Finland, 1911-2006)
Nandor Mikola
(Finland, 1911-2006)

NANDOR MIKOLA, BJÖRKDUNGE.

Sign. 1984. Akvarell 67,5x48 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
480
5 059
549
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (7 bud)
27 apr 2016 21:06
480 EUR
27 apr 2016 21:06
460 EUR
27 apr 2016 20:29
440 EUR
27 apr 2016 19:38
420 EUR
27 apr 2016 17:18
400 EUR
18 apr 2016 11:45
250 EUR
18 apr 2016 9:45
150 EUR