Veikko Marttinen

(Finland, 1917-2003)
Veikko Marttinen
(Finland, 1917-2003)

VEIKKO MARTTINEN, SITTANDE MODELL.

Sign. Olja på duk, 81x65 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
2 400
27 192
2 504
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (21 bud)
12
27 apr 2016 20:12
2 400 EUR
9
27 apr 2016 20:12
2 300 EUR
12
27 apr 2016 20:10
2 200 EUR
9
27 apr 2016 20:09
2 100 EUR
12
27 apr 2016 20:07
2 000 EUR
10
27 apr 2016 20:06
1 950 EUR
11
27 apr 2016 20:06
1 900 EUR
10
27 apr 2016 20:06
1 850 EUR
9
27 apr 2016 19:16
1 800 EUR
10
27 apr 2016 14:29
1 750 EUR
9
27 apr 2016 12:35
1 700 EUR
8
26 apr 2016 18:42
1 650 EUR
20 apr 2016 23:38
1 600 EUR
20 apr 2016 16:04
1 300 EUR
19 apr 2016 18:14
1 200 EUR
19 apr 2016 17:51
1 111 EUR
18 apr 2016 21:42
800 EUR
18 apr 2016 17:39
700 EUR
18 apr 2016 13:57
520 EUR
18 apr 2016 12:03
500 EUR
18 apr 2016 11:50
111 EUR