Aimo Okkolin

(Finland, 1917-1982)
Aimo Okkolin
(Finland, 1917-1982)

AIMO OKKOLIN, FAT. Sign. Aimo Okkolin Riihimäen Lasi Oy.

Ceriumgul, slipad kristall. Diam. 35 cm.

Obetydligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 250
14 163
1 304
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (27 bud)
9
26 apr 2016 17:37
1 250 EUR
8
26 apr 2016 17:37
1 220 EUR
9
26 apr 2016 17:36
1 170 EUR
8
26 apr 2016 17:36
1 120 EUR
9
26 apr 2016 17:35
960 EUR
8
26 apr 2016 17:35
940 EUR
8
26 apr 2016 17:34
870 EUR
9
26 apr 2016 17:34
850 EUR
9
26 apr 2016 17:34
840 EUR
8
26 apr 2016 17:34
820 EUR
9
26 apr 2016 17:33
760 EUR
8
26 apr 2016 17:33
740 EUR
8
26 apr 2016 17:15
720 EUR
26 apr 2016 17:15
700 EUR
26 apr 2016 17:12
660 EUR
26 apr 2016 17:12
640 EUR
22 apr 2016 21:19
620 EUR
22 apr 2016 21:19
600 EUR
21 apr 2016 19:35
440 EUR
21 apr 2016 16:16
420 EUR
21 apr 2016 16:16
420 EUR
19 apr 2016 8:30
370 EUR
18 apr 2016 21:53
350 EUR
18 apr 2016 21:53
350 EUR
18 apr 2016 20:01
300 EUR
18 apr 2016 16:20
250 EUR
18 apr 2016 15:00
200 EUR