Ilmari Lappalainen

(Finland)
Ilmari Lappalainen
(Finland)

ILMARI LAPPALAINEN, LÄNSTOL. "Columna", Asko, 1930-tal.

Lackat trä. Vingskruvar. Bredd 66 cm, höjd 81 cm.

Sedvanligt slitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
240
2 719
250
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (13 bud)
26 apr 2016 17:25
240 EUR
26 apr 2016 17:25
220 EUR
26 apr 2016 17:25
200 EUR
26 apr 2016 17:24
190 EUR
26 apr 2016 17:24
180 EUR
22 apr 2016 21:44
170 EUR
21 apr 2016 18:36
160 EUR
21 apr 2016 18:36
150 EUR
21 apr 2016 18:35
130 EUR
21 apr 2016 18:35
120 EUR
21 apr 2016 11:37
110 EUR
18 apr 2016 20:23
100 EUR
18 apr 2016 16:19
50 EUR