Markku Salo

(Finland, Född 1954)
Markku Salo
(Finland, Född 1954)

MARKKU SALO, SKULPTUR. Resan till Troja, Bipod. Sign. M. Salo, Nuutajärvi.

Klart, rödtonat glas med metallstativ. Höjd 50 cm.

Obetydligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
620
6 987
647
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (3 bud)
26 apr 2016 7:53
620 EUR
18 apr 2016 20:31
600 EUR
18 apr 2016 18:13
200 EUR