Gunnel Nyman

(Finland, 1909-1948)
Gunnel Nyman
(Finland, 1909-1948)

GUNNEL NYMAN, VAS. Sign. G. Nyman, Nuutajärvi Notsjö -51.

Klart och lila glas med musch. Höjd 11,5 cm.

Obetydligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
460
5 276
481
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (16 bud)
26 apr 2016 11:49
460 EUR
10
23 apr 2016 18:53
440 EUR
9
22 apr 2016 21:22
420 EUR
8
22 apr 2016 21:22
405 EUR
8
22 apr 2016 16:00
400 EUR
22 apr 2016 16:00
380 EUR
8
22 apr 2016 16:00
370 EUR
21 apr 2016 19:42
350 EUR
21 apr 2016 16:23
330 EUR
20 apr 2016 21:42
310 EUR
20 apr 2016 21:42
300 EUR
19 apr 2016 8:03
290 EUR
19 apr 2016 8:03
270 EUR
18 apr 2016 21:56
250 EUR
18 apr 2016 20:22
200 EUR
18 apr 2016 14:58
160 EUR