Gunnel Nyman

(Finland, 1909-1948)
Gunnel Nyman
(Finland, 1909-1948)

GUNNEL NYMAN, VAS. Sign. G. Nyman, Nuutajärvi Notsjö -56.

Klart och brungult glas med musch. Höjd 34 cm.

Obetydligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
830
9 404
866
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (23 bud)
9
27 apr 2016 19:27
830 EUR
8
27 apr 2016 19:27
810 EUR
9
27 apr 2016 19:12
790 EUR
8
26 apr 2016 21:41
770 EUR
26 apr 2016 21:41
750 EUR
8
26 apr 2016 21:41
750 EUR
26 apr 2016 10:13
730 EUR
26 apr 2016 10:13
710 EUR
26 apr 2016 10:13
690 EUR
26 apr 2016 10:13
670 EUR
22 apr 2016 21:33
650 EUR
22 apr 2016 21:33
630 EUR
21 apr 2016 19:52
521 EUR
21 apr 2016 16:41
501 EUR
21 apr 2016 16:41
500 EUR
20 apr 2016 10:01
481 EUR
20 apr 2016 10:01
461 EUR
19 apr 2016 21:35
420 EUR
19 apr 2016 21:35
400 EUR
18 apr 2016 22:03
380 EUR
18 apr 2016 22:03
360 EUR
18 apr 2016 20:11
320 EUR
18 apr 2016 17:55
300 EUR