Aimo Okkolin

(Finland, 1917-1982)
Aimo Okkolin
(Finland, 1917-1982)

AIMO OKKOLIN, VAS. Sign. Aimo Okkolin Riihimäen Lasi Oy.

Ljusblå (neodym) fasetterad kristall. Höjd 25 cm.

Några nagg och en gravering.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 300
14 729
1 356
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (25 bud)
25 apr 2016 13:10
1 300 EUR
25 apr 2016 13:10
1 250 EUR
25 apr 2016 13:10
1 250 EUR
25 apr 2016 13:10
1 200 EUR
25 apr 2016 13:10
1 150 EUR
25 apr 2016 13:09
1 100 EUR
25 apr 2016 13:09
1 050 EUR
25 apr 2016 13:08
1 000 EUR
25 apr 2016 13:08
980 EUR
25 apr 2016 13:08
960 EUR
25 apr 2016 13:08
940 EUR
25 apr 2016 13:07
920 EUR
25 apr 2016 13:07
900 EUR
25 apr 2016 13:07
880 EUR
23 apr 2016 21:06
860 EUR
23 apr 2016 14:43
840 EUR
20 apr 2016 10:21
820 EUR
20 apr 2016 10:21
800 EUR
19 apr 2016 22:33
790 EUR
19 apr 2016 21:18
770 EUR
19 apr 2016 21:18
750 EUR
18 apr 2016 16:59
700 EUR
18 apr 2016 14:24
640 EUR
18 apr 2016 12:37
620 EUR
18 apr 2016 11:13
600 EUR