Aimo Okkolin

(Finland, 1917-1982)
Aimo Okkolin
(Finland, 1917-1982)

AIMO OKKOLIN, FAT. Båt. Sign. Aimo Okkolin, Riihimäen Lasi Oy. Ca 1960.

Klar kristall, skärslipad. Längd 42,8 cm.

Obetydligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
921
10 435
961
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (34 bud)
27 apr 2016 16:45
921 EUR
27 apr 2016 16:44
901 EUR
27 apr 2016 16:44
901 EUR
27 apr 2016 16:44
881 EUR
27 apr 2016 16:44
861 EUR
27 apr 2016 16:44
841 EUR
27 apr 2016 16:44
821 EUR
27 apr 2016 16:43
801 EUR
27 apr 2016 16:43
801 EUR
27 apr 2016 16:43
781 EUR
27 apr 2016 16:43
761 EUR
27 apr 2016 16:43
741 EUR
27 apr 2016 16:42
721 EUR
27 apr 2016 16:42
701 EUR
27 apr 2016 16:42
700 EUR
27 apr 2016 16:42
680 EUR
27 apr 2016 16:42
660 EUR
27 apr 2016 16:41
640 EUR
27 apr 2016 16:38
620 EUR
27 apr 2016 16:38
601 EUR
27 apr 2016 16:38
600 EUR
27 apr 2016 16:38
580 EUR
27 apr 2016 16:38
560 EUR
27 apr 2016 16:37
540 EUR
27 apr 2016 16:35
520 EUR
27 apr 2016 16:35
501 EUR
27 apr 2016 16:35
500 EUR
27 apr 2016 16:35
480 EUR
26 apr 2016 17:10
460 EUR
21 apr 2016 11:19
440 EUR
21 apr 2016 8:11
420 EUR
19 apr 2016 18:54
400 EUR
18 apr 2016 20:13
220 EUR
18 apr 2016 14:56
200 EUR