Aimo Okkolin

(Finland, 1917-1982)
Aimo Okkolin
(Finland, 1917-1982)

AIMO OKKOLIN, SKÅL. Sign. Aimo Okkolin Riihimäen Lasi Oy.

Klar, fasetterad kristall. Diam. 29 cm, höjd 14 cm.

Obetydligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

300
3 399
313
Utropspris
600 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
27 apr 2016 19:09
300 EUR
27 apr 2016 18:34
275 EUR
24 apr 2016 23:03
250 EUR
18 apr 2016 20:20
200 EUR
18 apr 2016 20:06
30 EUR