Satu Syrjänen

(Finland, Född 1953)
Satu Syrjänen
(Finland, Född 1953)

SATU SYRJÄNEN, KERAMIKSKULPTUR/RELIEF. "Rött-Blått-Gult fält". Sign. Satu Syrjänen 2008-09.

Bredd 48 cm, djup 38 cm, höjd 10 cm.

Obetydligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Utropspris
4 000 EUR