Greta Skogster-Lehtinen

(Finland, 1900-1994)
Greta Skogster-Lehtinen
(Finland, 1900-1994)

GRETA SKOGSTER-LEHTINEN, MATTA. Kiikan Kutomo, 1930-/40-tal.

Yllematta på linnevarp. Mått 316x230 cm.

Smärre slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 200
13 596
1 252
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (5 bud)
26 apr 2016 9:00
1 200 EUR
24 apr 2016 23:11
700 EUR
23 apr 2016 19:08
650 EUR
22 apr 2016 20:05
450 EUR
19 apr 2016 12:53
300 EUR