MODERN + DESIGN F179

183 föremål
KAJ FRANCK, POKAL, 3 ST. Sign. Kaj Franck Nuutajärvi.
Klubbat pris
750 EUR
Utropspris
1 000 EUR
MARKKU SALO, KONSTGLAS.
MARKKU SALO, KONSTGLAS.
Utropspris
600 EUR
KAJ FRANCK, KONSTGLAS, FLASKA. Notsjö, 1960-/70-tal.
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
500 EUR
SAARA HOPEA, FAT.
SAARA HOPEA, FAT.
Klubbat pris
200 EUR
Utropspris
500 EUR
AINO AALTO, KANNA. Karhula 1939.
Klubbat pris
320 EUR
Utropspris
400 EUR
TAPIO WIRKKALA, VAS. Isberg. Sign. Tapio Wirkkala 3825.
Klubbat pris
1 251 EUR
Utropspris
1 300 EUR
NANNY STILL, VAS. Formgiven 1960.
Klubbat pris
320 EUR
Utropspris
500 EUR
GUNNEL NYMAN, SKÅL. Riihimäen Lasi Oy, 1930-tal.
Klubbat pris
1 050 EUR
Utropspris
1 200 EUR
SAARA HOPEA, VAS.
SAARA HOPEA, VAS.
Klubbat pris
180 EUR
Utropspris
300 EUR
NANNY STILL, FLASKOR, 6 ST. Sign. Nanny Still Riihimäen Lasi Oy.
Klubbat pris
1 450 EUR
Utropspris
1 800 EUR