Woldemar Toppelius

(Finland, 1858-1933)
Woldemar Toppelius
(Finland, 1858-1933)

WOLDEMAR TOPPELIUS, VID KUSTEN.

Sign. 1920. Olja på pannå 31x50 cm.

Klubbat pris
700
8 029
733
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (4 bud)
24 maj 2016 11:22
700 EUR
16 maj 2016 21:21
650 EUR
11 maj 2016 8:26
350 EUR
11 maj 2016 7:31
250 EUR