Ivan Alexeievitch Vladimirov

(Ryssland, 1869-1947)
Ivan Alexeievitch Vladimirov
(Ryssland, 1869-1947)

IVAN ALEXEIEVITCH VLADIMIROV, SCEN FRÅN DET RYSK-JAPANSKA KRIGET.

Sign. Olja på duk 54x94 cm.

Иван Алексеевич Владимиров 1869-1947. Эпизод из Русско-Японской войны. Холст, масло 54х94. Подписана.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
8 800
100 936
9 209
Utropspris
10 000 EUR
Budhistorik (19 bud)
23 maj 2016 17:50
8 800 EUR
23 maj 2016 16:44
8 600 EUR
21 maj 2016 9:11
8 400 EUR
21 maj 2016 9:10
8 200 EUR
21 maj 2016 9:10
8 000 EUR
21 maj 2016 9:10
7 800 EUR
21 maj 2016 9:10
7 600 EUR
20 maj 2016 19:13
7 400 EUR
20 maj 2016 16:24
7 200 EUR
20 maj 2016 16:15
7 000 EUR
20 maj 2016 16:15
7 000 EUR
20 maj 2016 16:15
6 700 EUR
20 maj 2016 16:15
6 500 EUR
18 maj 2016 13:22
6 200 EUR
16 maj 2016 20:05
6 000 EUR
13 maj 2016 13:19
4 200 EUR
10 maj 2016 21:25
4 000 EUR
9 maj 2016 20:50
3 000 EUR
9 maj 2016 19:26
2 000 EUR