LJUSSTAKAR ETT PAR, förgylld brons, empire 1800-talets början

Höjd 26,5 cm.

Slitage.

Klubbat pris
700
8 029
733
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (7 bud)
22 maj 2016 17:30
700 EUR
20 maj 2016 15:05
680 EUR
20 maj 2016 6:16
660 EUR
18 maj 2016 13:14
550 EUR
18 maj 2016 0:21
500 EUR
14 maj 2016 9:30
300 EUR
10 maj 2016 17:26
200 EUR