Hjalmar Munsterhjelm

(Finland, 1840-1905)
Hjalmar Munsterhjelm
(Finland, 1840-1905)

HJALMAR MUNSTERHJELM, HERDE I ALPLANDSKAP.

Sign. -60. Olja på duk 37x65 cm.

Konstnär

Klubbat pris
6 000
67 620
6 261
Utropspris
10 000 EUR
Budhistorik (4 bud)
19 maj 2016 17:00
6 000 EUR
11 maj 2016 7:23
5 500 EUR
9 maj 2016 20:30
5 000 EUR
9 maj 2016 19:25
2 000 EUR