Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

EERO JÄRNEFELT, LANDSKAP FRÅN TUSBY TRÄSK.

Sign. 1911. Olja på duk 38x47,5 cm.

Klubbat pris
3 700
42 439
3 872
Utropspris
5 000 EUR
Budhistorik (11 bud)
23 maj 2016 20:08
3 700 EUR
23 maj 2016 20:08
3 600 EUR
23 maj 2016 19:46
3 410 EUR
23 maj 2016 18:06
3 310 EUR
22 maj 2016 10:57
3 010 EUR
21 maj 2016 22:42
3 000 EUR
19 maj 2016 21:57
2 900 EUR
19 maj 2016 21:57
2 800 EUR
13 maj 2016 5:58
2 700 EUR
13 maj 2016 5:58
2 600 EUR
9 maj 2016 20:39
2 500 EUR