OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, SIGNERAD P. KOREVANOV, SPELKORTENS ÖDE.

Sign. Olja på duk 34x26 cm.

Proveniens

Signe Gregers Larsen gift med Gregers Larsen diplomat attaché boende i Ryssland på 1950-talet och därefter i Danmark, därefter i arv inom familjen Åkesholms gård Södra Sandby.

П.Кореванов. Гадание. Холст, масло 34х26. Из коллекции дипломата Грегерс Ларсен, жившего в России в 1950-х гг.

Klubbat pris
1 200
13 764
1 256
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (23 bud)
9
23 maj 2016 20:02
1 200 EUR
8
23 maj 2016 20:00
1 150 EUR
9
23 maj 2016 19:59
1 100 EUR
8
23 maj 2016 19:58
1 050 EUR
9
23 maj 2016 19:58
1 000 EUR
8
23 maj 2016 19:58
980 EUR
9
23 maj 2016 19:57
960 EUR
8
23 maj 2016 19:57
940 EUR
9
23 maj 2016 19:57
920 EUR
8
23 maj 2016 19:57
900 EUR
9
23 maj 2016 19:57
870 EUR
8
23 maj 2016 19:57
850 EUR
9
23 maj 2016 19:56
830 EUR
8
23 maj 2016 19:56
810 EUR
8
23 maj 2016 19:51
800 EUR
14 maj 2016 10:38
750 EUR
12 maj 2016 16:06
730 EUR
11 maj 2016 10:00
370 EUR
11 maj 2016 8:12
345 EUR
10 maj 2016 19:03
65 EUR
9 maj 2016 22:00
60 EUR
9 maj 2016 16:19
35 EUR
9 maj 2016 12:24
30 EUR