Johan Blackstadius

(Finland, 1816-1898)
Johan Blackstadius
(Finland, 1816-1898)

JOHAN BLACKSTADIUS, HAGAR MED ISHMAEL I VILDMARKEN.

Sign. Paris 1851. Olja på duk 92x74 cm.

Klubbat pris
1 700
19 159
1 792
Utropspris
3 000 EUR
Budhistorik (11 bud)
23 maj 2016 17:42
1 700 EUR
23 maj 2016 17:08
1 650 EUR
23 maj 2016 17:08
1 600 EUR
23 maj 2016 17:08
1 600 EUR
23 maj 2016 17:05
1 550 EUR
23 maj 2016 17:05
1 500 EUR
23 maj 2016 16:49
1 400 EUR
20 maj 2016 8:58
900 EUR
12 maj 2016 11:47
800 EUR
11 maj 2016 21:55
650 EUR
11 maj 2016 7:26
550 EUR