Juho Kyyhkynen

(Finland, 1875-1909)
Juho Kyyhkynen
(Finland, 1875-1909)

JUHO KYYHKYNEN, TIDIG VÅR.

Sign. -02. Olja på duk 60x47 cm.

Klubbat pris
3 300
37 851
3 454
Utropspris
3 000 EUR
Budhistorik (12 bud)
18 maj 2016 15:07
3 300 EUR
18 maj 2016 15:07
3 300 EUR
18 maj 2016 15:06
3 000 EUR
18 maj 2016 15:06
2 900 EUR
16 maj 2016 21:49
2 800 EUR
16 maj 2016 21:49
2 700 EUR
16 maj 2016 21:48
2 600 EUR
16 maj 2016 21:48
2 500 EUR
11 maj 2016 8:28
2 400 EUR
10 maj 2016 21:32
600 EUR
10 maj 2016 17:30
555 EUR
9 maj 2016 18:23
500 EUR