LJUSSTAKAR ETT PAR, förgylld brons och marmor, 1800-talets andra hälft

Höjd 31 cm.

Bruksslitage, ljusmanschetter saknas

Klubbat pris
800
9 176
837
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (13 bud)
24 maj 2016 17:06
800 EUR
24 maj 2016 17:05
780 EUR
24 maj 2016 17:04
760 EUR
24 maj 2016 17:03
740 EUR
24 maj 2016 17:02
720 EUR
24 maj 2016 17:01
700 EUR
24 maj 2016 17:01
680 EUR
24 maj 2016 17:00
660 EUR
24 maj 2016 17:00
640 EUR
24 maj 2016 16:45
620 EUR
14 maj 2016 14:21
600 EUR
10 maj 2016 8:41
500 EUR
9 maj 2016 22:01
150 EUR