SOCKERSKÅL MEDLOCK, silver, St:Petersburg 1810-20-tal, Peter Uhhrwäder, vikt 518 g.

Empire, invändigt förgylld, pärlemo knopp, längd 19,5 cm.

Slitage.

Klubbat pris
440
4 985
459
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (12 bud)
23 maj 2016 17:35
440 EUR
23 maj 2016 17:35
420 EUR
23 maj 2016 17:35
420 EUR
23 maj 2016 17:32
400 EUR
23 maj 2016 17:32
380 EUR
23 maj 2016 9:16
360 EUR
23 maj 2016 9:14
340 EUR
22 maj 2016 19:07
320 EUR
22 maj 2016 17:56
300 EUR
22 maj 2016 12:42
260 EUR
12 maj 2016 14:52
200 EUR
10 maj 2016 7:39
100 EUR