POKAL, silver, Lovisa 1795, Erik Gröndahl.

Slät yta, delvis förgylld. Höjd 21 cm.

Slitage

Klubbat pris
1 700
19 499
1 779
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (11 bud)
24 maj 2016 17:37
1 700 EUR
24 maj 2016 17:37
1 650 EUR
24 maj 2016 17:36
1 600 EUR
22 maj 2016 16:59
1 100 EUR
22 maj 2016 14:42
740 EUR
17 maj 2016 15:52
720 EUR
16 maj 2016 19:46
700 EUR
11 maj 2016 22:08
600 EUR
11 maj 2016 20:58
500 EUR
11 maj 2016 14:29
404 EUR
11 maj 2016 11:56
200 EUR