KÅSA, silver, Moskova 1896, Nikolai Strulev

Cloisonné emaljerad i olika färger. Delvis förgyllt. Längd 10,5 cm.

Slitage.

Klubbat pris
760
8 717
795
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (7 bud)
16 maj 2016 14:51
760 EUR
16 maj 2016 14:51
740 EUR
16 maj 2016 11:39
720 EUR
16 maj 2016 11:39
700 EUR
11 maj 2016 7:50
525 EUR
11 maj 2016 7:50
505 EUR
9 maj 2016 17:11
400 EUR