MUGG, silver, Tallinn, Sven Herling 1733-1777

Minnesmugg efter Stephan Dvorski 1723. Invändigt förgylld. Höjd ca 10 cm.

Slitage.

Klubbat pris
795
8 379
910
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (18 bud)
9
23 maj 2016 17:28
795 EUR
23 maj 2016 17:28
775 EUR
23 maj 2016 17:14
640 EUR
20 maj 2016 8:08
620 EUR
20 maj 2016 7:31
600 EUR
8
20 maj 2016 7:31
595 EUR
20 maj 2016 1:17
520 EUR
18 maj 2016 10:51
500 EUR
18 maj 2016 10:51
500 EUR
18 maj 2016 10:51
460 EUR
18 maj 2016 10:51
440 EUR
17 maj 2016 23:34
420 EUR
17 maj 2016 20:42
400 EUR
14 maj 2016 15:36
250 EUR
11 maj 2016 7:25
200 EUR
10 maj 2016 9:55
150 EUR
10 maj 2016 9:13
100 EUR
10 maj 2016 7:37
50 EUR