Amelie Lundahl

(Finland, 1850-1914)
Amelie Lundahl
(Finland, 1850-1914)

AMELIE LUNDAHL, SKÄRGÅRDSMOTIV.

Sign. Akvarell 23,5x29 cm.

Klubbat pris
740
8 488
774
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (10 bud)
24 maj 2016 18:44
740 EUR
24 maj 2016 18:43
720 EUR
24 maj 2016 18:43
700 EUR
24 maj 2016 18:43
680 EUR
24 maj 2016 18:41
660 EUR
24 maj 2016 18:41
640 EUR
24 maj 2016 18:40
620 EUR
24 maj 2016 15:25
600 EUR
21 maj 2016 16:33
500 EUR
11 maj 2016 8:37
350 EUR