Väinö Hämäläinen

(Finland, 1876-1940)
Väinö Hämäläinen
(Finland, 1876-1940)

VÄINÖ HÄMÄLÄINEN, SENSOMMARDAG.

Sign. 1938. Olja på duk 59x48 cm.

Klubbat pris
600
6 324
687
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (4 bud)
24 maj 2016 14:27
600 EUR
23 maj 2016 18:12
520 EUR
18 maj 2016 15:17
500 EUR
11 maj 2016 8:41
350 EUR