Carl Kayser-Eichberg

(Tyskland, 1873-1964)
Carl Kayser-Eichberg
(Tyskland, 1873-1964)

CARL KAYSER-EICHBERG, FÅRAHERDEN.

Sign. Olja på duk 90x120 cm.

Klubbat pris
1 603
18 066
1 690
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (6 bud)
23 maj 2016 17:21
1 603 EUR
23 maj 2016 17:21
1 600 EUR
23 maj 2016 17:21
1 553 EUR
23 maj 2016 17:21
1 503 EUR
19 maj 2016 19:12
1 200 EUR
9 maj 2016 20:15
300 EUR