SKEDAR ETT PAR, Fabergé, förgyllt silver, Ryssland 1896-1907, vikt 166,8 g

Dekorerade med blad och kartush. Längd 19 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
420
4 817
440
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (4 bud)
16 maj 2016 12:02
420 EUR
9 maj 2016 20:19
400 EUR
9 maj 2016 16:10
200 EUR
9 maj 2016 12:27
30 EUR