SOCKERSKÅL MED LOCK, silver, Moskva 1700-talets mitt Vasali Nasarev, vikt 168 g.

Rokoko. Driven dekor. Längd 11,5 cm.

Slitage.

Klubbat pris
560
6 423
586
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (13 bud)
23 maj 2016 0:10
560 EUR
23 maj 2016 0:10
540 EUR
23 maj 2016 0:09
520 EUR
23 maj 2016 0:09
500 EUR
23 maj 2016 0:08
480 EUR
23 maj 2016 0:08
460 EUR
23 maj 2016 0:08
440 EUR
23 maj 2016 0:08
420 EUR
15 maj 2016 18:16
400 EUR
14 maj 2016 15:55
200 EUR
11 maj 2016 21:56
84 EUR
11 maj 2016 19:17
70 EUR
11 maj 2016 14:39
30 EUR