CIGARETTETUI, silver, Johan Allenius St Petersburg 1896-1903, vikt 192 g.

Invändigt förgyllt , räfflad dekor, skilt utrymme för tändstickor 7,5 x 10,5 cm.

Slitage.

Klubbat pris
315
3 613
330
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (16 bud)
23 maj 2016 19:05
315 EUR
23 maj 2016 19:05
295 EUR
23 maj 2016 17:42
275 EUR
23 maj 2016 17:21
255 EUR
23 maj 2016 17:21
238 EUR
23 maj 2016 17:12
225 EUR
23 maj 2016 17:12
205 EUR
23 maj 2016 17:05
170 EUR
23 maj 2016 17:05
160 EUR
23 maj 2016 17:05
150 EUR
20 maj 2016 6:49
140 EUR
19 maj 2016 22:03
130 EUR
18 maj 2016 10:46
120 EUR
11 maj 2016 12:22
110 EUR
9 maj 2016 18:46
100 EUR
9 maj 2016 13:16
50 EUR