Arne Jones E1299

SKÅLAR ETT PAR, porslin, Ryssland, Gardner 1800-talets slut

Blåa med målad blomdekor, diameter 23,5 cm, höjd 9,5 cm.

Bruksslitage

Klubbat pris
400
4 216
458
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (12 bud)
24 maj 2016 19:07
400 EUR
24 maj 2016 19:07
380 EUR
24 maj 2016 19:06
350 EUR
24 maj 2016 19:05
300 EUR
24 maj 2016 19:04
250 EUR
24 maj 2016 18:47
200 EUR
24 maj 2016 18:23
170 EUR
24 maj 2016 18:10
160 EUR
24 maj 2016 16:54
150 EUR
24 maj 2016 12:11
130 EUR
24 maj 2016 7:51
120 EUR
17 maj 2016 23:26
100 EUR