SOCKERSKÅL, silver, Thomas Skotte, St:Petersburg 1770-1814, vikt 260 g.

Invändigt förgylld, längd 20,5 cm.

Brukslitage

Klubbat pris
620
7 111
649
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (10 bud)
22 maj 2016 22:50
620 EUR
22 maj 2016 22:50
600 EUR
22 maj 2016 22:50
520 EUR
22 maj 2016 22:50
500 EUR
22 maj 2016 16:46
420 EUR
17 maj 2016 10:23
400 EUR
14 maj 2016 12:49
320 EUR
11 maj 2016 21:52
124 EUR
11 maj 2016 6:58
110 EUR
11 maj 2016 1:39
100 EUR