Venny Soldan-Brofeldt

(Finland, 1863-1945)
Venny Soldan-Brofeldt
(Finland, 1863-1945)

VENNY SOLDAN-BROFELDT, SOLNEDGÅNG OM VINTERN.

Sign. -40 Olja på duk 27x41 cm.

Smärre fläckar.

Konstnär

Klubbat pris
2 900
32 683
3 026
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (41 bud)
10
23 maj 2016 18:26
2 900 EUR
8
23 maj 2016 18:23
2 800 EUR
10
23 maj 2016 18:20
2 700 EUR
23 maj 2016 18:20
2 600 EUR
8
23 maj 2016 18:18
2 500 EUR
23 maj 2016 18:17
2 400 EUR
10
23 maj 2016 18:17
2 350 EUR
10
23 maj 2016 18:17
2 300 EUR
8
23 maj 2016 18:17
2 200 EUR
23 maj 2016 18:14
2 100 EUR
10
23 maj 2016 18:14
2 000 EUR
23 maj 2016 18:14
2 000 EUR
10
23 maj 2016 18:14
1 950 EUR
9
23 maj 2016 18:13
1 900 EUR
8
23 maj 2016 18:12
1 850 EUR
9
23 maj 2016 17:41
1 800 EUR
23 maj 2016 15:42
1 750 EUR
9
23 maj 2016 15:32
1 700 EUR
22 maj 2016 18:02
1 650 EUR
8
21 maj 2016 22:24
1 600 EUR
20 maj 2016 22:49
1 550 EUR
20 maj 2016 22:49
1 500 EUR
20 maj 2016 22:49
1 500 EUR
20 maj 2016 21:51
1 450 EUR
20 maj 2016 18:55
1 400 EUR
20 maj 2016 18:55
1 350 EUR
20 maj 2016 8:51
1 300 EUR
19 maj 2016 8:08
1 250 EUR
15 maj 2016 6:54
1 200 EUR
13 maj 2016 22:23
1 150 EUR
12 maj 2016 21:16
1 100 EUR
12 maj 2016 21:16
1 050 EUR
11 maj 2016 10:54
1 000 EUR
11 maj 2016 10:54
980 EUR
11 maj 2016 8:03
920 EUR
11 maj 2016 8:03
900 EUR
11 maj 2016 7:33
800 EUR
11 maj 2016 7:33
780 EUR
9 maj 2016 20:27
720 EUR
9 maj 2016 15:09
700 EUR
9 maj 2016 11:21
200 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492