Arne Jones E1299

IKON, tempera på pannå, RISA, silver samt förgyllt silver, Moskva 1878.

Sofia, Gudomliga visdomen. Storlek 34x28 cm.

Slitage. Skador.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

ИКОНА, темпера на доске, ОКЛАД, серебро и позолоченное серебро, Москва, 1878.
София, Божественная премудрость, размеры: 34 х 28 см.
Потертости. Повреждения.
Данный предмет можно забрать после аукциона по адресу: Iso Roobertinkatu 12.

Klubbat pris
6 500
68 510
7 439
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (39 bud)
9
23 maj 2016 19:41
6 500 EUR
23 maj 2016 19:41
6 400 EUR
9
23 maj 2016 19:40
6 200 EUR
23 maj 2016 19:40
6 000 EUR
9
23 maj 2016 19:40
5 800 EUR
22 maj 2016 19:32
5 600 EUR
22 maj 2016 19:32
5 400 EUR
22 maj 2016 11:42
5 200 EUR
22 maj 2016 11:41
5 000 EUR
22 maj 2016 11:41
5 000 EUR
16 maj 2016 20:04
3 600 EUR
16 maj 2016 20:04
3 500 EUR
16 maj 2016 18:10
3 100 EUR
16 maj 2016 18:10
3 000 EUR
16 maj 2016 15:01
2 900 EUR
16 maj 2016 15:01
2 800 EUR
16 maj 2016 15:01
2 700 EUR
16 maj 2016 15:01
2 500 EUR
16 maj 2016 15:01
2 400 EUR
16 maj 2016 14:53
2 300 EUR
8
16 maj 2016 14:53
2 200 EUR
16 maj 2016 13:06
2 100 EUR
15 maj 2016 13:45
2 000 EUR
15 maj 2016 13:45
2 000 EUR
15 maj 2016 13:14
1 550 EUR
15 maj 2016 13:14
1 500 EUR
15 maj 2016 13:13
1 350 EUR
15 maj 2016 13:13
1 300 EUR
13 maj 2016 10:59
1 250 EUR
13 maj 2016 10:59
1 200 EUR
13 maj 2016 8:45
1 050 EUR
13 maj 2016 8:45
1 000 EUR
11 maj 2016 9:05
929 EUR
11 maj 2016 7:48
909 EUR
11 maj 2016 7:48
900 EUR
11 maj 2016 6:49
700 EUR
10 maj 2016 13:20
600 EUR
10 maj 2016 13:20
570 EUR
9 maj 2016 11:09
500 EUR