Onni Oja

(Finland, 1909-2004)
Onni Oja
(Finland, 1909-2004)

ONNI OJA, LIVETS KRETSGÅNG.

Sign. Olja på dukpannå 30x55 cm.

Proveniens

Konstnärens familj.

Klubbat pris
660
7 570
691
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (19 bud)
8
23 maj 2016 20:06
660 EUR
23 maj 2016 20:06
650 EUR
23 maj 2016 20:05
640 EUR
8
23 maj 2016 20:05
620 EUR
23 maj 2016 20:05
600 EUR
8
23 maj 2016 20:05
580 EUR
23 maj 2016 20:04
560 EUR
8
23 maj 2016 20:04
540 EUR
23 maj 2016 20:04
520 EUR
8
23 maj 2016 20:04
500 EUR
23 maj 2016 20:04
470 EUR
8
23 maj 2016 20:04
450 EUR
23 maj 2016 18:50
420 EUR
19 maj 2016 16:26
400 EUR
14 maj 2016 23:37
275 EUR
11 maj 2016 7:50
250 EUR
10 maj 2016 23:41
160 EUR
10 maj 2016 19:51
150 EUR
10 maj 2016 5:31
100 EUR