KANDELABRAR ETT PAR, förgylld brons, Ryssland 1800-talets slut

För sex ljus. Dekorerad med papegoija. Höjd 63 cm. Graverade och daterade 1900.

Obetydligt slitage, graveade

Klubbat pris
1 550
17 779
1 622
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (31 bud)
10
24 maj 2016 19:28
1 550 EUR
9
24 maj 2016 18:13
1 500 EUR
24 maj 2016 18:13
1 480 EUR
9
24 maj 2016 14:02
1 410 EUR
24 maj 2016 14:02
1 360 EUR
9
24 maj 2016 5:51
1 300 EUR
24 maj 2016 5:51
1 250 EUR
9
24 maj 2016 5:50
1 150 EUR
24 maj 2016 5:50
1 100 EUR
9
24 maj 2016 0:01
1 000 EUR
8
23 maj 2016 15:24
980 EUR
23 maj 2016 6:54
960 EUR
8
22 maj 2016 21:11
940 EUR
22 maj 2016 19:37
920 EUR
8
22 maj 2016 19:37
900 EUR
8
22 maj 2016 18:03
880 EUR
22 maj 2016 17:30
860 EUR
8
22 maj 2016 17:30
850 EUR
8
22 maj 2016 16:50
820 EUR
22 maj 2016 16:20
800 EUR
8
22 maj 2016 16:20
790 EUR
8
22 maj 2016 14:42
780 EUR
15 maj 2016 6:51
760 EUR
15 maj 2016 6:51
750 EUR
14 maj 2016 19:54
730 EUR
12 maj 2016 5:03
710 EUR
11 maj 2016 1:18
690 EUR
10 maj 2016 23:30
666 EUR
10 maj 2016 20:48
550 EUR
10 maj 2016 13:48
500 EUR
10 maj 2016 13:26
300 EUR