Juho Kyyhkynen

(Finland, 1875-1909)
Juho Kyyhkynen
(Finland, 1875-1909)

JUHO KYYHKYNEN, "NATT PÅ AAVASAKSA".

Sign. 1900. Olja på duk 60x119 cm.

Klubbat pris
3 400
38 998
3 558
Utropspris
3 500 EUR
Budhistorik (8 bud)
23 maj 2016 17:14
3 400 EUR
23 maj 2016 17:14
3 300 EUR
23 maj 2016 17:14
3 200 EUR
23 maj 2016 17:14
3 100 EUR
23 maj 2016 16:31
3 000 EUR
21 maj 2016 16:56
3 000 EUR
21 maj 2016 16:45
2 800 EUR
11 maj 2016 7:19
2 200 EUR