BÄGARE, silver, Moskva 1759, otydlig mästarstämpel, vikt 66 g.

Driven dekor, invändigt förgylld, höjd 7,5 cm

Senare förgyllning, slitna stämplar

Klubbat pris
720
8 258
754
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (19 bud)
24 maj 2016 15:17
720 EUR
24 maj 2016 15:17
700 EUR
24 maj 2016 15:17
675 EUR
24 maj 2016 15:17
655 EUR
24 maj 2016 6:34
620 EUR
24 maj 2016 6:33
600 EUR
23 maj 2016 23:27
530 EUR
23 maj 2016 23:26
510 EUR
23 maj 2016 23:26
500 EUR
22 maj 2016 23:25
420 EUR
22 maj 2016 23:25
400 EUR
22 maj 2016 15:51
390 EUR
22 maj 2016 15:51
370 EUR
22 maj 2016 15:51
360 EUR
22 maj 2016 15:51
340 EUR
22 maj 2016 15:51
320 EUR
20 maj 2016 11:39
300 EUR
14 maj 2016 20:09
130 EUR
11 maj 2016 6:42
110 EUR